Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü

Esentepe Mah. Çakmak Sok. No:5/1 Ceylan Sitesi Afyonkarahisar-Eskişehir 20. Km / Gazlıgöl / İhsaniye Afyon / Afyon, Turkey
Max Yetişkin: 6
Tesisimiz Gazlıgöl/ Afyonkarahisar mevkiinde bulunmakta olup, konum olarak Zafer Havaalanına 28, Şehir merkezine 26 km mesafede yer almaktadır. Sadece Oda konseptinde hizmet vermektedir. Evlerimiz dubleks taş termal villa ve 1+1 stüdyo dairelerden oluşmaktadır. Evlerimizde, şifalı termal suların doldurduğu, size özel havuzlu Türk hamamının yanı sıra, salon, mutfak, tuvalet ve geniş bir teras bulunmaktadır. Teras, sitenin yeşillikler içindeki bahçenize açılmaktadır. Evlerimizde televizyon ve uydu yayını, sınırsız ücretsiz Wi-Fi, mutfağında davlumbaz, fırın, ocak, buzdolabı, su ısıtıcısı ve her türlü mutfak gereci mevcuttur, Evlerimiz yerden ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Ayrıca tesis içerisinde bulunan market hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.

Tesis Özellikleri

Etkinlikler

Spa & Sağlık merkezi
Spa & Sağlık merkezi
Türk banyosu

Hizmetler

Yüzme Havuzu
Wi-fi
* İşaretli servisler ücrete tabidir.
Call Center