KULLANIM SÖZLEŞMESİ

 
otelbox.com, sitemize giriş yapmanızdan veya internet sitemizi incelemeye başlamadan önce itina ile bu sözleşmeyi okuyuuz. İnternet sitemize giriş yaptığınızda veya sitemizi incelemeye başladığınızda, ürün satın aldığınızda aşağıda sizlere açıkça beyan edilen hükümlere bağlı kalmayı ve kabul etmeyi beyan etmiş olursunuz. Ds seyahat turizm san.ve tic.ltd.şti. (www.otelbox.com) bu sitede her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler sisteme yüklendiği andan itibaren geçerli sayılmaktadır. Bu değişikliklerden bilgi sahibi olmak içn lütfen sözleşmeyi peryodik olarak gözden geçirmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 
1.Telif hakları ve ticari markalar
 
www.otelbox.com'ın tüm hakları Ds Seyahat Turizm San.Ve Tic.Ltd.Şti ne aittir. www.otelbox.com da yayına giren mesela; yazılım ,ürünler, logolar, vs gibi ticari markalar bilgiler raporlar resimler vb .içerikler ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. www.otelbox.com 'da bulunan ürün içerikleri ve ürünlerin bütün bilgileri yada bir bölümü revize edilerek, ilaveler yapılarak yada bazı kısmları değiştirilerek farklı biir şekilde kullanılamaz. www.otelbox.com içerisindeki üçüncü şahıs ve kurum ve kuruluşlara ait tesçilli marka, hizmet ,logo vb uyarılar ve ayraçlar siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz
 
2.Farklı sitelere verilen bağlantılar, üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar
 
www.otelbox.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle Kullanıcı, www.otelbox.com'ın linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.otelbox.com'ın böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.
 
3.Kullanıcı bilgileri
 
www.otelbox.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler 256 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Politikası” sayfasını inceleyebilirsiniz.
 
4.Kullanıcı yükümlülükleri
 
www.otelbox.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan DS SEYAHAT TURİZM SAN. VE TİC. LTD ŞTİ sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Call Center