Otelbox Seyahat Acentesinin Güvenlik Sistemi ve İçeriği

otelbox.com internet sitemiz içerisinde kişisel bilgilerinizi vermeden rahatlıkla gezebilir ve gezintinizde de kim, neden sorularını açıklamak zorunda değilsiniz. Sizlerinde menfaatine olabilecek kampanyalardan, indirimlerden faydalandırmak adına sistem bazı yerlerde sizden kişisel bilgilerinizi isteyebilir. Bizimle paylaştığınnız bilgiler doğrultusun da ve iletişim bilgilerini paylaştığınız kendiniz, abiniz, kardeşiniz arkadaşlarınız v.b... bilgileri doğru kabul edip iletişim bilgileri paylaşılan kişi veya kişilere kompanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi verebilme hakkını elde etmiş olacağız. 2. veya 3. kişilerin iletişim adresini kullanan misafirlerimizin veya ziyareçilerimizin onların izinleri alınmış sayarız.

07/04/2016 tarihinde 29677/57 sayılı resmi gazatenin kanun tasarsı onayına göre kişisel bilgilerin korunması kanununa uyulması şirketmizin sorumluluğu altındadır.

otelbox.com seyahat portalımızda, kişisel bilgileriniz , cookies, beacon ve ssl gibi son teknoloji ürünler kullanılmaktadır. otelbox.com internet sitemizde paylaşılan bütün kişisel bilgiler anonimdir ve anonim olarak depolanır. otelbox.com seyahat portalı içerisinde paylaştığınız bilgiler doğrultusunda sizlere ulaşmaktaki amacımız indirimlerden haberdar etmek veya yapmış veya yapmak üzere bilgi aldığınız rezervasyonlar doğrultusunda sizleri bilgilendirmekdir.

29.12.2014 tarihinden itibaren geçerlidir. otelbox.com bildiri içerisinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Her hangi bir değişiklik durumunda sitemiz üzerinde yayınlama halinde değişikliği sizlere de ulaştırmış sayar. Olası değişiklikten daha kısa zamanda haberdar olmak için sitemizi ziyaretinizde ara sıra kontrol ediniz.

 

Call Center